elart-ceyizin-marlasi

Ne mutlu bizlere ki Türkiye de 2001 yılının eylül ayın da çıktığımız bu yolda çok kısa bir zaman da Türkiye de çeyizin adı markası olmayı başarmış sektörümüze adımızı vermiş bir markayız. İşimizi olan aşkla ilk günkü heyecanla çalışıp Türkiye deki 500 ü aşkın bayimize ve 30 u aşkın ülkeye Elart markasıyla ihracat yapmaktan hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bizim için çeyiz sadece bir iş değil tutkuyla aşkla gönül veren ekibimizin güzel insanlarımızın göz nuruyla üretilen bir emeğin, sevginin Elart çeyiz markasıyla buluşması özdeşleşmesidir Ne mutlu ki bizlere Elart markasıyla ürettiğimiz çeyizlik ürünlerimizi Türkiye nin tamamındaki tüm seçkin noktalarda aynı hizmet kalitesi ve fiyat istikrarıyla satışını yaptırmaktayız.

Sürekli değişen ve yenilenen dünyamızda bizlerde her gün sahip olduğumuz kültür ve değerlerimize sahip çıkarak değişen dünyamızda yenilikçi özel farklı çeyizlik ürünler üreterek çeyiz sektörüne ncülük eden modayı ve trendleri belirleyen bir markayız.

Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerin tamamını yerli üretimden oluşarak %100 entegre olarak Türkiye nin sektöründeki en modern ve yeni tesislerinde üretim yapmaktayız.